Users Online Now: 1752  |  August 2, 2021
Leave a Message
Only Operation Sports members can post messages.
Please login or register to post a message.


lareka's Chalkboard
JMKeenan is offline
# 2
JMKeenan @ Apr 3, 2015
Quote:
Originally Posted by lareka
Selamlar. CPU için Midrange 40, 3 sayıyı 44'e indirdim. User için bu iki değer 40 bende. 38 ve 37'de çok fazla boş şut kaçıyor gibi geldi bana o yüzden böyle yaptım. Bunları playoff maçlarında denedim belki o yüzden öyledir. Şutlar daha kolay patch'ten sonra, şut sistemini kolaylaştırmış oyun, ne yaparsak yapalım kolay olacak bence. Poke'un değişikliklerinde bire bir savunma ve şut savunmasında artış var yani CPU kolay şut şansı vermiyor ve çoğu şuta iyi defans yapıyor, o yüzden bu rakamların iyi olacağını düşündüm.
Evet gördüm zaten senin bu yazdıklarının aynısını yaptım ve normal sezon maçında ilk devre Nop %56 ben %51 attım. Çok fazla Excellent şut oluyor esas sıkıntı bu bence. Bu arada ben hesabı aktifleştiremiyorum o yüzden mesaj atamıyorum burdan yazdım. JMKeenan benim psn eklersen yardımlaşabiliriz ben de deniyorum.
 
JMKeenan is offline
# 1
JMKeenan @ Apr 3, 2015
Selam dostum, slider konusunda yazdıklarına bakıyorum da senin poke'un sliderı üzerinden değiştirdiklerini denedim. Hala çok kolay değil mi şutlar hem cpu hem bizim için? Başka değişiklikler yaptın mı?
 
lareka
0
lareka's Screenshots (0)

lareka does not have any albums to display.
More lareka's Friends
Recent Visitors
The last 10 visitor(s) to this Arena were:

lareka's Arena has had 6,663 visits